T.C. Özel Kenger Yükseköğretim Erkek Öğrenci Pansiyonu | Kırklareli Pansiyon | Erkek Yurdu

 

KENGER Erkek Pansiyonu,

Kırklarelin'de güven, konfor ve kaliteyi bir arada sunmaktadır.

Üniversitede öğrenim gören öğrencilerimize, tecrübeli yönetimi ve güler yüzlü personeliyle evlerindeki huzuru, uygun çalışma ortamını sunmakta ve bunun yanında öğrencilere maksimum konforu yaşatmaktadır.

Kenger Erkek Pansiyonu, alışılagelmiş yurt kavramını değiştiren, özel olarak sadece öğrenciler düşünülerek dizayn edilmiş, geçici bir konaklama noktası değil; eğitim için tasarlanmış bir motivasyon platformu ve tam donanımlı bir sosyal yaşam merkezidir. 

Eğitimin şart olduğunu ve eğitilen gelişim çağındaki öğrencilerimizin en iyisini hakettiklerini düşünerek bu hizmete başladık. 65 erkek öğrenci kapasiteli işletmemiz birinci sınıftır.

Kenger Erkek Pansiyonu 1,2,3 ve 4 kişilik odalarda isteğe göre farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. İşletmemizde resepsiyon ve oda servisi hizmeti bulunmaktadır.

Tüm oda içlerinde buzdolabı, televizyon, kablosuz internet bağlantısı, çalışma masaları ve giysi dolapları mevcuttur. Her katın antrelerinde resepsiyona bağlı dahili telefon sistemi bulunmaktadır.

Öğrencilerimizin sosyal ve kültürel gelişimi için gerekli duyuru ve ilanlar ilan panosundan duyurulmaktadır.

Öğrencilerimizin genel ve özel temizlik ihtiyaçlarını görebilecek banyo, tuvalet ve çamaşırhane mevcuttur.

Güvenlik için; gece ve gündüz güvenlik elemanı, ortak alanlarda güvenlik kamera sistemi, her odada yangın, duman dedektörü ve yangın merdiveni mevcuttur.

Binamızın ısınma ihtiyacı merkezi sistem ile sağlanıp, 24 saat sıcak su mevcuttur.

Pansiyonumuzda etüt salonu yemekhane ve ortak mutfak bulunmaktadır.

Pansiyonumuzun önünde bulunan toplu taşıma durağını kullanarak tek vesait ile Kavaklı kampüs, Kayalı Kampüs ve Karahıdır Kampüse rahat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Personelimizin öncelikli görevi; güleryüzlü, temiz, disiplinli olmak ve sıcak aile ortamı yaratmaktır. Kat görevlileri işinin uzmanı olup, günlük genel oda, banyo, tuvalet ve bina temizliği yapılmaktadır.

 

Pansiyonumuzda konaklayan misafirlerimiz;

Diğer işletmemiz olan OXYGEN Fitness spor salonundan tüm sezon boyunca yüzde elli indirim ile  faydalanabilecektir.